Son yıllarda ülkemizde zip perde sistemleri popüler hale gelmiştir. Hızlı ve kolay montajı, maliyetinin az olması ve çok yer kaplamaması nedeniyle tercih edilmektedir. Konutlarda, işyerlerinde, kafelerde, restoranlarda ve teraslarda kullanılmaktadır. Zip perdeler kumaş seçimine göre kişiselleştirilebilir ve bu sayede hayalinizdeki tasarımı kolaylıkla elde edebilirsiniz. İster mekanizmalı olsun ister motorlu olsun zip perdeler yüksek oranda kalite sunar. Su geçirmezdirler ve 150 km hızındaki rüzgarlara kadar direnç sağlarlar. Mekanizmalı ya da motorlu zip perde sistemlerinde kullanılan tüm malzemeler yüksek kalitededir. Estetiği ve dayanıklılığı daima üst seviyede tutmak için makul bir maliyet ile perdenin üstündeki kumaşınızı istediğiniz zaman yenileyebilirsiniz.

Zip perde sistemleri standart gölgeleme sistemlerine göre birçok avantaj sunar. Zip perdeler güneşi tamamen engellemeden yumuşak bir gün ışığı eşliğinde güneş ışınlarına karşı etkili koruma sağlar ve odanın ya da mekanınızın aşırı ısınmasını engelleyerek hoş bir yaşam alanı sağlar.

Zip perde sistemleri eğimli camlarda da rahatlıkla kullanılabildiği gibi aynı zamanda kavisli pencerelerde de kullanılır ve yağmur gibi her türlü sıvıyı engeller. Seçeceğiniz bazı özel kumaşlar sayesinde balkonunuzun, evinizin ve de mekanınızın dışarıdan görünmesini engellerken içeriden dışarıyı rahatlıkla görebilirsiniz. Eğer güneş ışığını az alan bir mekanınız varsa zip perde sistemi kurdururken kristal kumaş seçmenizi tavsiye ederiz. Bu kumaş türü mekanınıza az miktarda gelen güneş ışınlarını engellemez.

Bizi Arayın
WhatsApp
WhatsApp'tan ulaşın.
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?