Teknolojik gelişmeler evimizin geleneksel kapı, duvar gibi bölümlerini değiştirdi. Ahşap kapılar ve beton duvarlar artık camdan üretiliyor. Geleneksel kapı ve duvarların kullanımı en kolay alternatifi olan kayar cam sistemler oldukça popüler bir hale geldi.

Bu özel tasarlanmış kayar camlar, kapılar gibi açılıp kapanmaz,  yer kaplamaz ve daha etkili bir yaşam alanı sunar. Mekana fark edilebilir bir genişlik olgusu katar. Ayrıca banyo gibi dar alanlarda büyük ölçüde yer tasarrufu sağladığı için özellikle tercih edilmektedir. Bunun yanında oldukça ekonomik bir sistem olması nedeniyle oldukça avantajlıdır.

Bu sistemler günümüzde oldukça fazla alanda kullanılabilmektedir. Hem duvar içinden hem de duvar dışından girilebilen iki türlü çeşidi bulunan kayar cam sistemleri duvar içi modellerde daha fazla alan tasarrufu sağlar. Ayrıca bu duvar içi modeller duvarın bir parçası olarak göründüklerinden estetik bir görüntü sunarlar.

Kayar cam sistemleri evlerimizde salon, oturma odası ve bahçelerde kapı olarak; yatak odası, ebeveyn banyolarında ve normal banyolarda duş kabini olarak; balkonlarda ise dış ve iç kaplama olarak kullanılmaktadır. Buralarda kullanıldığı kadar ayrıca ofislerde, devlet kurumlarında, kafe ve restoranlarda en çok kullanılan cam sistemi olarak karşımıza çıkarlar.

PROJEMİZDEN ÖRNEK

YouTube video
Bizi Arayın
WhatsApp
WhatsApp'tan ulaşın.
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?