Klasik yöntemlerle kıyaslandığında daha kullanışlı çözümler sunan alüminyum giydirme cepheler, hafif olması, hızlı ve pratik şekilde uygulanması, estetik ve şık görünüş sağlaması, zor kirlenmesi ve kolay temizlenmesi gibi avantajları nedeniyle çok tercih edilmektedir.
Bu sistemler, binalara güzel bir görünüm kazandırmanın yanı sıra ısı ve ve ses yalıtımı sağlaması, böylece tasarrufu mümkün kılması ve binaların ömrünü uzatması açısından da büyük öneme sahiptir.

Ayrıca alüminyum cephe tasarımının en önemli iki etkeni olan rüzgar ve vakum etkisi daha teklif aşamasında statik hesaplara dahil edilmekte, bu hesaplara uygun sistemler seçilmekte ve bu bilgiler müşteriyle paylaşılmaktadır.Bu sayede riskler ortadan kalkmaktadır.

Cephe camlamaların yapılacak binanın coğrafi konumu ve istenilen özelliklere göre Isı kontrolü, Güneş kontrolü, Isı ve güneş kontrolü,emniyet ve güvenlik kontrolü sağlayan yalıtım camları üretmektedir. Üretmiş olduğumuz camlar Cephe Kaplama ve Silikon cephe giydirme sistemlerinde, Spider cephe giydirme sistemlerinde profesyonel çözümler sağlamaktadır.

Bizi Arayın
WhatsApp
WhatsApp'tan ulaşın.
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?