Sorunsuz, zamanında, kaliteli ve en uygun fiyatlar ile İzmir’in en eski ve en iyi, katlanır cam balkon, balkon camlama sistemleri konusunda İzmir’in lider firması ile çalışmak isterseniz yapmanız gereken, keşif, ölçü, cam balkon fiyatları ve daha detaylı bilgi almak için firmamızdan ücretsiz olarak bir EKSPER talep edebilirsiniz.

İzmir’de Cam Balkonsuz Ev Olmaz. Cam balkon yaptırın, dört mevsim balkonun keyfini çıkartın.  Bu uygulamayı sadece balkon camlama veya teras cam balkon olarak düşünmeyiniz. Tüm iş yerlerine; kafeterya, restoran, büfe, sıklık ile uygulama yaptığımız bir uygulamadır. Hemen arayıp, ücretsiz keşif için randevu talep edebilirsiniz.

Cam Balkon imalatında, müşterinin isteğine ve yapılacak işin konumu ve yerine göre bağlı olarak 8 mm ve/veya 10 mm lik camlar kullanılır. Ayrıca normal ve ısı camlı balkon camı olarak da kendi arasında ikiye ayrılır. Isı camlı Cam Balkon camları, normal temperli cam balkon camlarına nazaran, % 500 daha fazla, ses ve gürültü önleme, enerji tasarrufu gibi özelliklere sahiptir.

PROJELERİMİZDEN ÖRNEKLER

Bizi Arayın
WhatsApp
WhatsApp'tan ulaşın.
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?